FINAŁ KONKURSU PLASTYCZNEGO "BEZPIECZNE LATO NAD WODĄ"

Dodano 27.6.2018


26  czerwca odbył się finał konkursu plastycznego pt. „Bezpieczne lato nad wodą” ogłoszony w trakcie prowadzonych zajęć profilaktycznych w przedszkolach ostrowskich przez Uczniowski Klub Sportowy Neptun Ostrów Mazowiecka, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Komendę Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej. To już VIII edycja zajęć profilaktycznych o bezpieczeństwie nad wodą prowadzonych przez Instruktora Ratownictwa Wodnego Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Piotra KANIĘ.Finaliści konkursu:

 

Przedszkole Nr 1 Ostrów Mazowiecka

 1. Weronika BOROWA – I miejsce
 2. Wiktor PRZYBYŁOWSKI – II miejsce
 3. Lena BETLEJEWSKA – III miejsce
 4. Aleksandra LESZCZYŃSKA – IV miejsce
 5. Michalina SZPAKOWSKA – V miejsce
 6. Zuza BARAN – VI miejsce
 7. Karolina OBUCHOWSKA – VII miejsce


Przedszkole Nr 2 Ostrów Mazowiecka

 1. Klaudia KALUPA – I miejsce
 2. Katarzyna UNIOWSKA – II miejsce
 3. Nikola JUNIEWICZ – III miejsce
 4. Blanka SKOWROŃSKA – IV miejsce
 5. Lena NAJMOŁA – V miejsce
 6. Emilia NAKLICKA – VI miejsce
 7. Natalia KESLER – VII miejsce

 

Przedszkole Nr 3 Ostrów Mazowiecka

 1. Aleksander TYMIŃSKI – I miejsce
 2. Izabela KACZMARCZYK – II miejsce
 3. Lena SOBOTKA – III miejsce
 4. Aleksander ZAWŁOCKI – IV miejsce
 5. Maria MARTYNOWSKA – V miejsce
 6. Wiktoria KOWALEWSKA – VI miejsce
 7. Nadia PNIEWSKA – VII miejsce


 

 
Dzieci otrzymały książeczki „Bezpiecznie nad wodą”, dyplomy, karnety na basen jak również specjalne opaski ostrzegające o zbyt długim przebywaniem na słońcu. Nagrody wręczył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej PIEŃKOWSKI i Prezes UKS Neptun Piotr KANIA i przedstawiciele Policji. Na koniec dzieci otrzymały również mały słodki poczęstunek.
  
Zarząd UKS NEPTUN dziękuje Dyrekcji MOSiR za wsparcie realizacji zajęć profilaktycznych w przedszkolach i zorganizowaniu finału konkursu.