OSTROWSKI FESTIWAL PŁYWACKI SWIM & JOY

Dodano 9.12.2019

W dniu 7 grudnia 2019 r. Uczniowski Klub Sportowy Neptun Ostrów Mazowiecka wspólnie z Mazurskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym z Giżycka, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Starostwem Powiatowym zorganizował na Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Ostrowski Festiwal Pływacki SWIM & JOY”. W zorganizowanym festiwalu wzięło udział 72 dzieci klas I-III, które zostały podzielone na 6 drużyn. Drużyny brały udział w 6 konkurencjach, które były punktowane i wyłoniły najlepszą drużynę.

Uczniowski Klub Sportowy Neptun za pomoc w realizacji festiwalu składa podziękowania dla Starosty Powiatowego Zbigniewa Chrupka, Burmistrza Miasta Jerzego Bauera, Dyrektora MOSiR Bartłomieja Pieńkowskiego, Dyrektora MOPR Giżycko Jarosława Sroki jak również trenerom drużyn Aldonie Gałeckiej, Natalii Zarembie, Edycie Rejniak, Aleksandrowi Zarembie, Piotrowi Hocimskiemu, sędziemu Jakubowi Rejniak, zawodnikom UKS NEPTUN oraz wolontariuszom pomagającym w przygotowaniu festiwalu.