OBÓZ SPORTOWY PASYM-KALWA

Dodano 7.6.2018

W dniach 30 maja – 3 czerwca Uczniowski Klub Sportowy Neptun z Sekcją Ratownictwa Wodnego udał się do m. Pasym  na obóz kondycyjny.

Sekcja Ratownictwa Wodnego rozpoczynała dzień treningiem o godz. 7.00 na basenie który trwał 1,5 godziny, następnie śniadanie i zajęcia w plenerze. O godz. 16.30 ponownie wracaliśmy na basen na 1,5 godzinny trening.

Pogoda dopisała sporo czasu spędziliśmy kąpiąc się w jeziorze Kalwa, gdzie mogliśmy organizować część zajęć. Temperatura wody w jeziorze wynosiła 24 stopnie.

Ponadto odbyły się zajęcia lekkoatletyczne, gry i zabawy na powietrzu, jak również wycieczka wodna po jeziorze na rowerkach wodnych.

Zawodnicy mieli okazję zapoznać się z podstawowym sprzętem ratowniczym oraz przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy mogli ćwiczyć na fantomach.

Zarząd Klubu Składa serdeczne podziękowania za wsparcie finansowe  Starostwu Powiatowemu w Ostrowi Mazowieckiej.